חדשות

בדיקת שמיעה ומדידת חום: הפיצ'רים החדשים של Apple באיירפודס

"אפל" עובדת על פיתוח חיישני בריאות נוספים לדורות הבאים של האיירפודס, שיאפשרו למדוד את טמפרטורת הגוף דרך תעלת האוזן ולזהות בעיות שמיעה

איירפודס של" אפל". צילום: שאטרסטוק

האוזניות האלחוטיות החדשות של חברת אפל יכללו חיישני בריאות שיוכלו לבדוק שמיעה ולמדוד חום. כך מדווח הבוקר (ג') ינון בן שושן בוואלה טכנולוגיה.

אמנם אירוע ההכרזה השנתי של "אפל" ייערך רק בעוד חודשיים אך דיווח חדש בבלומברג טוען שענקית הטכנולוגיה תחשוף לצד סדרת האייפון 15 גם גירסה חדשה של האיירפודס פרו, שתגיע עם חיבור USB Type-C. פיצ'ר חדש בדגם הזה יזהה, על פי הדיווח, בעיות שמיעה. "הפיצ'ר ינגן תווים וצלילים שונים כדי לאפשר לאיירפודס לקבוע כמה טוב אנחנו שומעים", צוין.

בנוסף, כפי שדיווח ב"בלומברג", "אפל" עובדת על פיתוח חיישני בריאות נוספים לדורות הבאים של האיירפודס, ובין השאר יכולת למדוד את טמפרטורת הגוף דרך תעלת האוזן, שיטה שנחשבת למדויקת יותר מקריאת טמפרטורה מפרק כף היד (כמו בשעוני האפל ווטש) וכן היא בוחנת דרכים להפוך את האיירפודס למכשיר שמיעה על ידי שיפור תכונות קיימות, בהן Live Listen ו-Conversation Boost.

"לאף אחת מהתכונות עדיין אין אמנם אישור רגולטורי, אבל ה-FDA הקל בשנה שעברה על חוקי רכישת מכשירי שמיעה, מה שדרבן את 'אפל', לפי הדיווחים, לשכור לשירותיה מהנדסי מכשירי שמיעה מסורתייים ולנצל את פתיחת השוק".

נושאים קשורים:  איירפודס,  אוזניות,  airpods pro,  apple,  בדיקת שמיעה,  מדחום
תגובות