חדשות

בבית החולים כרמל נחנכה מחלקת אף אוזן גרון חדשה

בהשקעה של יותר מחמישה מיליון שקל ולאחר חודשים ארוכים של שיפוצים, נפתחה מחלקת א.א.ג המשודרגת בביה"ח בחיפה

מנהלת המחלקה פרופ' אילנה דואק, סמנכ"לית חטיבת בתיה"ח ב"כללית" ד"ר אורלי וינשטיין וחברי ההנהלה גוזרים את סרט הכניסה למחלקה המחודשת. צילום: אלי דדון וירון חזן/ דוברות ביה"ח

לאחר חודשים של שיפוצים ובנייה נפתחה השבוע מחלקת א.א.ג חדשה ומשודרגת בבית החולים כרמל בחיפה. "זהו יום חג עבורנו", ציינה מנהלת המחלקה, פרופ' אילנה דואק. "הרבה שנים חיכינו ליום ולרגע הזה, והתוצאה שקיבלנו עולה בהרבה על כל מה שציפינו".

פרופ' דואק סיפרה כי רק בחדר המיון של המחלקה עוברים ונבדקים כ-1,000 חולים ומטופלים מדי חודש והדרישה לשירותי המחלקה נמצאת במגמת עלייה כל הזמן. מחלקת א.א.ג ב"כרמל" מבצעת בכל שנה מעל 1,200 ניתוחי אף אוזן וגרון וניתוחי ראש וצוואר. המחלקה ורופאי המחלקה פרוסים גם בקהילה במרפאות במרכזי הבריאות לין וזבולון של כללית במחוז חיפה ובמרפאות אחרות ברחבי חיפה והקריות.

המנהל האדמיניסטרטיבי בבית החולים דורי בז'רנו ציין כי המחלקה שופצה באופן מלא ומקצה לקצה. "בנינו, הגדלנו ועיצבנו מחדש את חדר המיון של המחלקה, המיון מכיל כיום שש עמדות בדיקת רופא, שתי עמדות אנדוסקופיות, עמדת מיקרוסקופ משוכללת ועוד שדרוגים רבים שיאפשרו לצוות הרפואי והסיעודי לעבוד בתנאים הטובים ביותר".

פרט לחדר המיון החדש, שופצה גם שאר המחלקה בראייה של מניעת זיהומים ובטיחות המטופל. שופצו ושודרגו כל חדרי האשפוז של המחלקה, הוחלפו פסי אספקה, לכל חדר אשפוז שירותים ומקלחת צמודים ומונגשים לבעלי מוגבלויות. כמו כן, נבנתה עמדת אחיות חדשה, הוקם מתחם מנהלה וקבלת קהל.

נושאים קשורים:  בית החולים "כרמל",  אף אוזן גרון,  חדשות,  פרופ' אילנה דואק
תגובות

מזל טוב!!!